FifaOnline
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FifaOnline

ВАЖНО !!! ПАРОЛАТА ТРЯБВА ДА ВИ Е ОТ БУКВИ И ЦИФРИ ИЛИ ЩЕ ВИ ПОКАЖЕ ЧЕ Е С НАД 32 БУКВИ
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Предложете мнение

Go down 
+4
pavlin
martin_mitkov_kolev
cachist
D1rksh1dow
8 posters
АвторСъобщение
D1rksh1dow
Administrator
Administrator
D1rksh1dow


Брой мнения : 7
Join date : 01.06.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeСъб 28 Юни - 13:26:02

Какъв да е новия торнир?
Върнете се в началото Go down
cachist
Semi-Pro
Semi-Pro



Брой мнения : 8
Join date : 11.05.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeСъб 28 Юни - 14:03:53

Новия ''торнир'' предлагам да е...
тУрнир по правилно писане.... но се очертава супер труден, тъй като средната възраст на играчите е 9.5 земни години, IQ < 30, грамотност = 0
Очертава се супер завързан турнир.

Ае да попитам - що всеки келеш си има форум? Тоя въпрос не му е тук мястото, но вече съм супер издразнен - защо не играем всички на едно място ми всеки си направи форум и краде идейте, картинките, турнирите и квото още има за крадене.... ааааа да - сетих се - щотото не можете да играете с друг отбор освен манчестър юнайтед или барселона ...
Arrow защо спас да играе във форума на иван? няма да може да е с манчестър юнайтед, иван го е взел - нали е админ
Arrow защо спас да играе във форума на пешо? нама да може да е с манчестър юнайтед, пешо го в взел - нали е админ
Arrow защо спас да играе във форум на поредния келеш - защо не си направи той форум и да си играе с манчестър юнайтед Question Question Question

А защо спас да не открадне след това картинките на по-добрите форуми, защо спас след това да не открадне и различните турнири от по-добрите форуми, защо спас да не открадне всяка една оригинална идея, която е за крадене - АМА ЧАКАЙТЕ МАЛКО - то е точно така Exclamation Exclamation Exclamation

И после всеки се оплаква, че нямало сериозни хора - НАУЧЕТЕ СЕ ДА ИГРАЕТЕ, келеши прости

п.с. всяка прилика с действителни лица и хора е напълно случайна!
Върнете се в началото Go down
martin_mitkov_kolev
Amateur
Amateur
martin_mitkov_kolev


Брой мнения : 6
Join date : 02.06.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeНед 29 Юни - 23:08:09

Аз предлагам да се направи един форум например: world.bulboard.com и всички да играем само в него ! Да не става така , че всеки да има форум , а да играем заедно на едно място и никъде другаде ! ТОВА Е МОЯТА ИДЕЯ , МОЛЯ ПОДКРЕПЕТЕ МЕ ! Exclamation Exclamation Smile Smile Cool Cool
Върнете се в началото Go down
pavlin
Semi-Pro
Semi-Pro
pavlin


Брой мнения : 19
Join date : 28.05.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeНед 29 Юни - 23:26:09

martin_mitkov_kolev написа:
Аз предлагам да се направи един форум например: world.bulboard.com и всички да играем само в него ! Да не става така , че всеки да има форум , а да играем заедно на едно място и никъде другаде ! ТОВА Е МОЯТА ИДЕЯ , МОЛЯ ПОДКРЕПЕТЕ МЕ ! Exclamation Exclamation Smile Smile Cool Cool

Saglasen sam Smile
Върнете се в началото Go down
cachist
Semi-Pro
Semi-Pro



Брой мнения : 8
Join date : 11.05.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeВто 1 Юли - 10:21:34

Че то има такова място - cachist.bulboard.com

Всеки друг форум, в който цъкате или е тръгнал от мен или е откраднал к'вото може от мен...

В другите форуми - админа взима най-силния отбор - при мен е честно, даже обикновено взимам слаб отбор - да ви дам шанс...
В другите форуми - админа манипулира играчите и ги плаши с бан ако го бият - при мен е честно и даже се радвам, че има кой да ме бие
В другите форуми - дизайна е скапан - картинките са несаръзмерни или са откраднаите от мен
В другите форуми - като цъкнеш на картинката или отиваш в някой задръстен сайт или изобщо не можеш да цъкнеш на нея
Моя форум предлага най-разнообразни лиги и турнири - няма измислени глупости...

обаче всеки тряя си направи форум поради по-горе изброените от мен причини!!!
Върнете се в началото Go down
viper84
Semi-Pro
Semi-Pro
viper84


Брой мнения : 12
Join date : 22.04.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeСря 30 Юли - 21:50:29

prestanete da igraete s q-w ot centura 6oto mi pisna ve4e ! neka admina da vzeme merki to tova ne e igra vseki lamer igrae s q-w ta to e bezinteresno i posle se kefqt 4e sa bili lamerski
a i v nqkoi dr forumi v pravilata dori e zabraneno da se igrae s q-w! dori e ot EA zabraniha po turnirite da se igrae s q-w!
Върнете се в началото Go down
beroeca_PeTi0
Amateur
Amateur
beroeca_PeTi0


Брой мнения : 2
Join date : 30.07.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeСря 30 Юли - 22:17:19

Tova ne trqbva da se zabranqva ! Tozi pas pochti vseki go izpolzva ! Zashto da e lamerski kato toi moje da obarne rezultata v tvoq polza ! Stiga da znaesh kak se vkarva sam sreshty vratarq .. Exclamation
Върнете се в началото Go down
beroeca_PeTi0
Amateur
Amateur
beroeca_PeTi0


Брой мнения : 2
Join date : 30.07.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeСря 30 Юли - 22:18:45

v koito forumi igraq za men nai - dobriq forum e www.fifamania.net78.net
Върнете се в началото Go down
viper84
Semi-Pro
Semi-Pro
viper84


Брой мнения : 12
Join date : 22.04.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeСря 30 Юли - 22:57:56

beroeca_PeTi0 написа:
Tova ne trqbva da se zabranqva ! Tozi pas pochti vseki go izpolzva ! Zashto da e lamerski kato toi moje da obarne rezultata v tvoq polza ! Stiga da znaesh kak se vkarva sam sreshty vratarq .. Exclamation

da be ama are da ti igraqt samo q-w prez celiq ma4 !
Върнете се в началото Go down
oldmcz
Semi-Pro
Semi-Pro
oldmcz


Брой мнения : 12
Join date : 21.04.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeВто 12 Авг - 18:19:13

zna4i ot EA sa zabranili ?q+W , a zashto ne zabranqt sas D da se bie ..naprimer zashto ne zabranqt ..sas S da se podava Smile zashto ne napraqt taka che izobshto da ne izliza fifa shtom ima takava opcia ..za igra pozvoleno e ..v tva e vid strategia ...razbiram igrachite i vratara da
sa na po nisko nivo ot world tova ve4e e zabraneno no da ti kazva nqkoi kak i po kuv na4in da igraesh si e palen mizernik! Smile seki si spasqva gaza kakto MOJE edni namirat po zemq na4ina drugi po vazduh .. tezi koito .. sa novi razbrali za toq pas razbira se Smile
nemislq che trqbva da se zabrani podobno neshto nemoje ti da si praish gargarq ..i da mi igraesh sas 2-3 ma zashtitnici i da mi praish izvejdashti sas W i posle da ne te Kontriram po vazduh kvi sa tiq ... raoti ..naprao shte te podse4a i shta maana s vilata ta prekrasha Ea sports ne za zabranili takova neshto shtoto ako go zabranqt trqq zabranqt i samoto W kakto i vsi4kite opcii za igra i naprao da istriqt fifata ve4e che po4naha da se nasirat mnogo s praveneto na igri i da si go navrat v gaza tva e ot mene po temata xax

VAV EDNA VOINA VSI4KO E CHESNO ! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

nema da te biq po vazduh che ti si kazal Smile obadi se po tela na operatora i kaji da pishat v novinite ..che ako shte ima TRETA SFETOVNA voina samo po zemq da se trepat Smile i che ti si zabranil po vazduh da se atakuva ! pojelavam ti uspeh vav strategiite ti xaxa xaxa: }
Върнете се в началото Go down
http://im.rediff.com/sports/2004/aug/13eto.jpg
boboto
Amateur
Amateur



Брой мнения : 1
Join date : 27.06.2008

Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitimeВто 12 Авг - 20:41:16

phaaaaaaaaaaaphaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa




hahaha oldmcz ta razkarti haaaaaa haaaaaaaaaaa zabranili Q+W ti lud li si we Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложете мнение Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложете мнение   Предложете мнение Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Предложете мнение
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FifaOnline :: Предложения,мнения-
Идете на: